17.01.2020

Монтаж системи опалення котеджу, газове опалення приватного будинку, заміського будинку газом. Монтаж радіаторів опалення

Монтаж опалення заміського дома.

Система опалення заміського будинку - один з найважливіших елементів житлових приміщень. Якісно спроектовані системи сприяють створенню затишку і комфорту у вашому будинку. На відміну від квартир, де про пристрій тепломереж подбали при будівництві, в заміських будинках, мешканцям доводиться самим думати про забезпечення тепла в своєму котеджі. Сучасні автономні системи опалення для заміських будинків - це надійні і безпечні системи з великою кількістю функцій і можливістю автоматизованого управління. Що б ці новітні інженерні рішення для створення тепла у вашому будинку приносили вам радість, необхідно з особливою увагою підійти не тільки до вибору обладнання, а й до робіт по монтажу опалення вашого заміського будинку. Вибір системи опалення котеджу залежить від багатьох факторів: площі приміщення, що обігрівається, бюджету замовника і багатьох інших. На сьогоднішній день різноманітність подібних систем дозволяє підібрати її індивідуально.

Прийнято розрізняти опалення заміського будинку газом, водяне опалення котеджу, повітряне та інфрачервоне опалення заміських будинків, а також радіаторне і підлогове опалення. Слід пам'ятати, що установка різних систем має свої особливості і проводиться абсолютно по-різному. Що б забезпечити якісний та безпечний обігрів вашого заміського будинку і максимальне використання можливостей обладнання, необхідно дотримуватися технологію монтажу. До речі, монтаж системи опалення заміського будинку повинен здійснюватися з урахуванням всіх зовнішніх чинників і особливостей самої системи. У разі підлогового опалення, важливо, щоб тепло не йшло вниз, а повністю розподілялося по заданому приміщенню. При радіаторному опаленні важливо врахувати розміри вікна і опалювальної площі, цього вимагає і газове опалення  будинку. У всіх випадках необхідно надійно з'єднати елементи системи, що б уникнути протікання і аварій. Монтаж системи обов'язково проводиться з використанням спеціального монтажного набору, комплектація якого безпосередньо залежить від типу системи і обігрівального приладу.

Монтаж опалення заміського будинку - дуже трудомісткий заняття, що вимагає спеціальних навичок. Необхідно забезпечити теплом потрібно котедж - велику площу зі складною системою комунікацій. І, що б зробити це якісно, ​​необхідно звернутися до професіоналів.

Ми пропонуємо послуги фахівців з монтажу опалення в  будинках. Співробітники ТОВ ВІССЕРВІС проведуть роботи з монтажу опалення  з урахуванням всіх особливостей приміщення і комунікацій в ньому.

Перш ніж приступити безпосередньо до робіт з монтажу, наші фахівці виїжджають на об'єкт замовника, що б проаналізувати всі особливості, які необхідно врахувати при проектуванні і монтажі. Перше, що необхідно визначити перед початком монтажу опалення  - це вид енергії, за рахунок якого буде відбуватися процес обміну тепла, - система опалення котеджу. Дана таблиця показує середнє значення вартості за один кВт потужності і ККД за видами палива

Наша компанія порекомендує оптимальний варіант енергії відповідно до Ваших можливостей і технічними умовами. Також ми пропонуємо виїзд фахівця на об'єкт (котедж) для повного огляду лад готовності і додаткових консультацій замовника. 

Етапи монтажу опалення заміського будинку

Після узгодження кошторису і підписання договору на проведення монтажу монтаж опалення , ми приступаємо до комплектації необхідних для роботи матеріалів. В середньому це займає 2 робочих днів з моменту оплати. Після того, як необхідне обладнання укомплектовано і доставлено на об'єкт (котедж), наші фахівці готові приступити безпосередньо до монтажу системи опалення. Цей етап починається з прокладки стояків і лежаків системи, водопостачання, каналізації, укладання теплої підлоги, встановлення розподільчих шаф. Потім починається монтаж котельного обладнання та радіаторів. Все обладнання обов'язково піддається гідравлічним випробуванням. Після гідравлічних випробувань систем опалення та водопостачання слід електромонтажні та система опалення заміського домапуско-налагоджувальні роботи, після закінчення яких, проводиться пуск котлових установок і налагодження їх спеціальними приладами.

pusk.jpg

По завершенні всього комплексу робіт по монтажу, наші фахівці здійснюють діагностику системи в робочому режимі, проводять консультування замовника з питань експлуатації обладнання з роз'ясненням схеми роботи системи.

Довіривши опалення котеджу, свого заміського або приватного будинку нам, ви можете бути впевнені в якості проведення робіт. На все обладнання, що поставляється і роботи дається гарантія!

Довірте створення тепла у вашому будинку професіоналам!